Kurs brydża – zostań asem rozgrywki

Naucz się rozgrywać razem z nami!

Poziom podstawowy

Witaj!

Jeżeli zdarzają Ci się chwile, że gdy stajesz się rozgrywającym przy zielonym stoliku zupełnie nie wiesz co robić, czujesz że każda zagrana przez Ciebie karta jest całkowicie przypadkowa, że nie chcesz zawieść swojego Partnera, a może nawet odczuwasz lekki strach przed jego gniewem? Być może świadomie unikasz rozgrywki, tracisz przyjemność z gry i niepotrzebnie się stresujesz? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Już we wtorek 29 stycznia o godzinie 18:00 w Klubie Miko w Gdańsku Wrzeszczu Szkoła brydża Szlem rozpocznie pierwszy kurs brydża poświęcony podnoszeniu umiejętności rozgrywkowych, by w ciągu pięciu tygodni opanować budowanie planu rozgrywki, na czynniki pierwsze rozłożyć wszelkiego rodzaju impasy i ekspasy, zrozumieć i odpowiednio wykorzystać grę obrońców, czyli po prostu stać się dobrym rozgrywającym. Świetnie spędzając czas nauczysz się tego (i nie tylko!) elementu gry w brydża naprawdę dobrze!

Co wyróznia ten kurs?

Atmosfera
To nie są zajęcia, na których w ciszy słuchamy kilkugodzinnego wykładu. Bawimy się, żartujemy, zachowujemy tak jak lubimy. Liczy się dla nas Twój komfort!
Indywidualne podejście
Dzięki ograniczonej liczbie uczestników, prowadzący mają czas, żeby każdemu rozwiać ewentualne wątpliwości i na spokojnie wytłumaczyć zagadnienia. A robią to dobrze.
Przystępna forma
Kurs został przygotowany tak, by na każdym jego etapie czerpać przyjemność z gry, ucząc się jednocześnie kolejnych rozgrywkowych umiejętności. Nie przytłoczymy Cię nadmiarem informacji, a jednak nauczysz się lepiej niż podczas standardowej nauki!
Pasja
Wszyscy nasi instruktorzy to pasjonaci brydża, grający od kilkunastu lat. To sprawia, że zajęcia przepełnione są pozytywnymi emocjami!

Co zdobędziesz dzięki temu kursowi?

Umiejętność planowania
To tak naprawdę najistotniejsza umiejetność rozgrywajacego. Dobry plan rozgrywki to podstawa!

Zrozumienie manewrów rozgrywkowych
Nareszcie dowiesz się jak działają mechanizmy wszelkiego rodzaju impasów i ekspasów. Nauczysz się skutecznie je wykorzystywać!

Wiedzę jak zachowują się obrońcy
Wiedza według jakich schematów i w jaki sposób gra obrońca przyda Ci się, by Twoje zagrania były jeszcze bardziej skuteczne!

Spokój podczas rozgrywki
Czas kiedy stajesz się rozgrywającym, zamiast bycia stresującą koniecznością, stanie się wyczekiwaną przez Ciebie chwilą.

Sprawdź, co mówią inni

previous arrownext arrow