Kurs „od początku” oraz „ponadpodstawowy” ruszają w kwietniu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestniczenia w nowych kursach organizowanych przez naszą szkołę:

Kurs „od początku” dla przyszłych graczy, którzy jeszcze nie mieli kontaktu z brydżem:

Start 25 kwietnia, poniedziałek 17:30. Kurs obejmuje pięć kolejnych spotkań po 2 godziny. Koszt 300 PLN

Kurs „ponadpodstawowy” dedykowany jest brydżystom, którzy niedawno nauczyli się grać lub wracają po długiej przerwie. Na zajęciach będą głównie rozwijane podstawowe umiejętności licytacji, a w mniejszym stopniu rozgrywki i obrony:

Start 14 kwietnia, czwartek 19:15. Kurs będzie prowadzony ciągiem, a koszt karnetu pięciu wejść (2 godziny każde) wynosi 250 PLN.

Kursy odbywają się w formie „na żywo” w naszym Klubie brydżowym w Gdańsku ul. Kminkowa 2/4

Informacje oraz zapisy:

klubbrydzowy@gmail.com