Październikowa nauka brydża dla młodych ZA DARMO

Nauka brydża dla dzieci i młodzieży przez cały październik jest u nas zupełnie bezpłatna!

Szkoła brydża Szlem zaprasza wszystkich chętnych w wieku od 9 do 18 lat do sprawdzenia tej niesamowitej, rozwijającej i wartościowej gry zupełnie za darmo. Bez obaw i kosztów można ocenić, czy ta gra faktycznie jest ciekawa i wciągająca. Nie przegap tej okazji!

Co wyróznia te zajęcia?

Atmosfera
To nie są zajęcia, na których w ciszy słuchamy kilkugodzinnego wykładu. Bawimy się, żartujemy, zachowujemy tak jak lubimy. Liczy się dla nas komfort i dobra zabawa młodych!
Indywidualne podejście
Dzięki ograniczonej liczbie uczestników, prowadzący mają czas, żeby każdemu rozwiać ewentualne wątpliwości i na spokojnie wytłumaczyć zagadnienia. A robimy to dobrze.
Przystępna forma
Kurs został przygotowany tak, by na każdym jego etapie czerpać przyjemność z gry, ucząc się jednocześnie stopniowo zasad. Nie przytłoczymy nadmiarem informacji, a jednak nauka będzie nawet skuteczniejsza niż podczas standardowej lekcji!
Pasja
Wszyscy nasi instruktorzy to pasjonaci brydża, grający od kilkunastu lat. To sprawia, że zajęcia przepełnione są pozytywnymi emocjami!

Co zdobędą młodzi dzięki tym zajęciom?

Pasję na lata
Brydż to niezwykle wartościowa pasja, która skutecznie odciąga młodych od komputera. Pasja na całe życie – coś o tym wiemy:)

Lepsze wyniki w szkole
Co niesamowite, bawiąc się, młodzi znacznie poprawiają swoje wyniki w nauce. I jest to potwierdzone badaniami amerykańskich naukowców! Źródło

Doskonałą pamięć
Gra w brydża to najlepszy możliwy trening pamięci. Poprawę można zauważyć już po kilku grach!

Bogatą wyobraźnię
Grając w brydża cały czas musimy wyobrażać sobie różne możliwości i układy. Dla wyobraźni to cudowny trening.

Umiejętność logicznego myślenia
Gra w brydża opiera się na logicznym myśleniu, co naturalnie je rozwija.

Zdolności matematyczne
Każdy brydżysta, czy tego chce, czy nie jakby przy okazji staje się świetnym matematykiem. Liczenie w pamięci przestaje być problemem, a dzieje się to zupełnie bezboleśnie;)

Nowe znajomości
Grając w tak towarzyską grę, naturalnym i bezproblemowym jest poznawanie wielu wartościowych ludzi. Sami poznaliśmy przy zielonym stoliku wielu prawdziwych przyjaciół. Te przyjaźnie trwają od lat!

Umiejętność pracy w zespole
Gra w brydża polega na stałej współpracy. Musimy nauczyć się lepiej rozumieć innych i tak właśnie jest.

Koncentrację
Gra w brydża to doskonałe lekarstwo na problemy z koncentracją. Z każdą pełną grą jest z tym znacznie lepiej!

A wszystko to dzięki zabawie i grze w brydża. Nie można wybrać lepiej!

Koniec promocji za:

Gdynia

Warsztaty dla młodych odbywać będą się w środy w godzinach 16:30-18:00 w Cafe Księgarni Vademecum w Gdyni. Spotykać będziemy się co tydzień o tej samej porze.

W trakcie zajęć przewidziana jest przerwa na posiłek, a Cafe Księgarnia Vademecum posiada szeroką ofertę świeżych i smacznych posiłków przygotowywanych na miejscu.

Gdańsk

Warsztaty dla młodych rozpoczną się także w Gdańsku i spotykać będziemy się w czwartki w godzinach 15:30-17:00 w Klubie Miko. Spotykać będziemy się co tydzień o tej samej porze.

Sprawdź, co mówią inni

ArrowArrow

Dokonaj zapisu lub zapytaj

tel. 609 140 150 email: brydz@szlem.edu.pl

Witaj! Masz pytania lub chcesz dołączyć do grona brydżystów? Pisz śmiało!
Rozpocznij rozmowę