nauka brydża gdańsk

W Gdańsku startujemy już w styczniu – sprawdź terminy kursów!

Pierwsze zajęcia grupowe, podczas których każdy uczestnik, który nigdy do tej pory nie miał styczności z brydżem, stanie się najwytrawniejszym graczem, rozpoczną się już w styczniu w Akademii Artystycznej i Hotelu Amber (na dole strony mapki dojazdu) w Gdańsku! Nasi instruktorzy – zawodnicy najwyższej klasy – przekażą wiedzę w przystępny i przyjemny sposób. Cykl spotkań zwieńczony będzie pierwszym turniejem brydża sportowego o puchar szkoły SZLEM! Pozwól sobie odnaleźć nową pasję, którą zarażone są już miliony ludzi w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Azji- gwarantujemy masę intelektualnej zabawy!

Akademia Artystyczna:

czwartki w godzinach od 1800 do 2000 – zajęcia rozpoczynają się 29 stycznia

Miesięczna cena kursu (10 godzin nauki) to 250 złotych. Istnieje możliwość utworzenia grup w innych terminach.

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Jeżeli grałeś już kiedyś w brydża, ale z jakiegoś powodu musiałeś z niego zrezygnować, zgłoś się do nas! Zorganizujemy dla Ciebie „kurs przypominający”, byś mógł powrócić do tej wspaniałej gry.

Także gracze, którzy swoje brydżowe początki mają za sobą, już w styczniu będą mogli wyraźnie podnieść swoje umiejętności, a co za tym idzie poprawić wyniki osiągane na turniejach. Uczestnicy kursu pod okiem Piotra Zatorskiego będą pogłębiać swoje umiejętności z zakresu m.in:
– wyciągania wniosków z przebiegu gry przy stole,
– oceny karty,
– konwencji brydżowych i ich przydatności w licytacji,
– operowania „kontrą”
rozwiązywane będą także problemy rozgrywkowe, licytacyjne, wistowe oraz obronne.

Serdecznie zapraszamy!

Hotel Amber:

czwartki w godzinach od 1800 do 2000

Do tych zajęć dołączyć można w dowolnym momencie.